Seznam klinik

 • MEDIESTETIK - Estetická dermatologie

  Mezinárodní síť klinik Mediestetik patří mezi nejstarší evropská zdravotnická zařízení zaměřená na estetickou medicínu. Téměř dvacet let představuje značka Mediestetik exkluzivitu, prémiovou kvalitu a vysokou odbornost spolu s inovativními metodami a nejmodernějším technologickým vybavením. Že je tento koncept žádaný, potvrzují tisíce spokojených pacientů napříč kontinentem. !!

  Informace

  • Obory Dermatologie, Estetická chirurgie
  • Značky Dermafill, Manificare, Oreon Life Science
  • Web http://www.mediest.cz/

  Místa

  • Senovážné nám. 23 110 00, Praha 1
 • Klinika GHC Praha

  Klinika GHC Praha je první soukromou klinikou v ČR úspěšně prosperující a poskytující služby již od roku 1996. Po celou dobu poskytujeme komplexní péčí o naše klienty, o které se vždy stará špičkový tým odborníků. Nejenom technické vybavení na světové úrovni a lékařské postupy dle nejnovějších vědeckých poznatků, ale také luxusní prostředí v centru Prahy s možností parkování uspokojuje statisíce klientů. Naše komplexní péče je výjimečná individuálním přístupem ke každému klientovi a šíří poskytovaných služeb, které uspokojí potřeby opravdu ve všech lékařských oblastech: interna, gynekologie, pediatrie, stomatologie, plastická chirurgie, všeobecná chirurgie, estetická medicína, dermatologie, fyzio / wellness a samozřejmě špičková pooperační péče včetně JIP (Jednotky intenzivní péče).

  Informace

  • Obory Dermatologie, Plastická chirurgie, Stomatologie
  • Značky
  • Web http://www.ghc.cz

  Místa

  • Krakovská 8/581 110 00, Praha 1
 • Klinika LLC

  KLINIKA LLC je první nestátní zdravotnické zařízení na severní Moravě, zabývající se léčbou spojenou s využíváním laserové technologie. V Ostravě působí od roku 1995, od roku 2000 má pobočku také v Olomouci, od února roku 2005 v Opavě a v roce 2006 vznikla první zahraniční pobočka v Polsku - Cieszyn. Mezi ostatními obdobnými centry má KLINIKA LLC naprostou prioritu jednak ve vybavení laserovými přístroji a také komplexností služeb, které napomáhají klientům udržet si jejich zdraví a krásu. Celý tým lékařů KLINIKY LLC je na vysoké odborné úrovni. Lékaři se účastní mnoha vědeckých konferencí v ČR i v zahraničí. Jako první na severní Moravě obdržela právě KLINIKA LLC akreditaci ČLS pro laserovou chirurgii a zároveň je držitelem označení "Centre of excelence" od americké organizace pro využívání laserů v medicíně.

  Informace

  Místa

  • Velká 17 702 00, Ostrava - Moravská Ostrava
  • Litovelská 26 779 00, Olomouc - Šibeník
  • Sady Svobody 4 746 01, Opava
 • Centrum Formosa

  Vznikli jsme v roce 2009 a jsme spíše rodinný podnik než velká klinika. Protože chceme našim klientkám a klientům nabídnout komplexní služby a přístup k nejnovějším trendům v estetické medicíně, poněkud jsme se za dobu své působnosti rozšířili. Nejvíce nám ale záleží na tom, abyste se u nás cítili příjemně a s důvěrou se svěřili do naší péče.
 • BCD Clinic

  BcD Clinic je špičkovým pracovištěm se specializací na oblast estetické dermatologie, flebologie – léčbu a vyšetření křečových žil a miniinvazivní plastickou chirurgii. Tým se skládá ze zkušených lékařů s více než 15 lety praxe v oboru.

  Informace

  Místa

  • Komplex Budějovická alej Antala Staška 77 140 00, Praha 4
 • Centrum plast. chirurgie Košice

  Centrum plastickej & estetickej chirurgie je jedno z najstarších pracovísk podobného zamerania na Slovensku. Ako renomovaná klinika sídlime v samotnom srdci Košíc. Teší sa na Vás kolektív lekárov a sestier na vysokej profesionálnej úrovni s dlhoročnými skúsenosťami. Cieľom našej kliniky je poskytnúť pacientovi osobitný prístup na nadštandardnej úrovni, v príjemnom prostredí a zachovanie maximálnej diskrétnosti. Pacientov radíme na prvé miesto a celý režim pracoviska je zameraný na absolútnu spokojnosť pacienta. Každý pacient má vlastnú zdravotnú sestru, ktorá sa mu venuje počas celého pobytu. Ovládanie aspoň jedného cudzieho jazyka je pre náš personál samozrejmosťou.
 • Mediestetik, Teplice

  Mezinárodní síť klinik Mediestetik patří mezi nejstarší evropská zdravotnická zařízení zaměřená na estetickou medicínu. Téměř dvacet let představuje značka Mediestetik exkluzivitu, prémiovou kvalitu a vysokou odbornost spolu s inovativními metodami a nejmodernějším technologickým vybavením. Že je tento koncept žádaný, potvrzují tisíce spokojených pacientů napříč kontinentem.

  Informace

  Místa

  • Krupská 264/12, Teplice
 • Mediestetik, Praha 5

  Mezinárodní síť klinik Mediestetik patří mezi nejstarší evropská zdravotnická zařízení zaměřená na estetickou medicínu. Téměř dvacet let představuje značka Mediestetik exkluzivitu, prémiovou kvalitu a vysokou odbornost spolu s inovativními metodami a nejmodernějším technologickým vybavením. Že je tento koncept žádaný, potvrzují tisíce spokojených pacientů napříč kontinentem.

  Informace

  Místa

  • Petržílkova 2385, Praha 5 - Nové Butovice
 • Veramedica

  Korektivně dermatologická ordinace MUDr. Věry Terzijské byla vybudována v roce 1994 jako jedno z prvních center v Praze zabývajících se estetickou dermatologií a dermatochirurgií. V roce 2014 byla ordinace korektivní a estetické dermatologie MUDr. Věry Terzijské přejmenována na kliniku Veramedica s novým sídlem v samotném srdce Prahy ve Slovanském domě.

  Informace

  Místa

  • Slovanský dům 3. patro, Na příkově 22, 110 00, Praha 1
 • Perfect Clinic Praha

  Klinika byla otevřena v Praze 5 v lednu roku 2010. Pečlivě sestavený tým plastických chirurgů pod vedením Romana Kufy a Zdeňka Prose zde provádí kompletní škálu estetických plastických operací a druhý, čistě ženský tým pod vedením MUDr. Věry Terzijské se specializuje na miniinvazivní zákroky estetické dermatologie. Architektonicky propracovaná klinika Perfect Clinic se rozkládá ve třech patrech, kdy přízemí je vstupní branou kliniky s recepcí a třemi plně vybavenými ambulancemi sloužícími konzultacím s plastickými chirurgy, druhé patro patří estetické dermatologii a je koncipováno pro provádění ambulantních zákroků, třetí pak disponuje ordinacemi, dvěma operačními sály a lůžkovou designovou částí. S ohledem na maximální bezpečnost je lůžková část vybavena pokoji s monitorovací technikou pro nepřetržitý dohled zdravotního personálu a pohotovostního lékaře, což nebývá v soukromém sektoru plastické chirurgie běžné.
 • Perfect Clinic Brno

  V září 2014 došlo k rozšíření kliniky do Brna - klinika sídlí v krásných prostorách třetího patra Paláce Chlumeckých v samém centru města. Je situována do zahradního atria budovy, disponuje operačním sálem, ordinací a designovou čekárnou s recepcí. V nabídce kliniky je veškerá ambulantní forma plastických estetických operací a zákroků, jež nevyžaduje hospitalizaci. Brněnská klinika dále nabízí služby cévní chirurgie v podobě moderní léčby varixů (křečových žil) včetně nejšetrnější metody laserové.
 • Perfect Clinic Liberec

  9. září 2011 rozšířila klinika plastická chirurgie Perfect Clinic své působení na Sever Čech a otevřela svou pobočku v Liberci. Klinika plastické chirurgie je vybavena moderním zákrokovým sálem s technologiemi pro výkon ambulantních operací a konzultační ordinací. Tým plastických chirurgů pod vedením MUDr. Romana Kufy zde konzultuje a provádí ambulantní zákroky nevyžadující hospitalizaci.
 • Asklepion Praha

  Asklepion je největší zařízení svého druhu ve střední Evropě s 3500 m² plochy v Praze, 3 hi-tech operačními sály, lůžkovým oddělením, 25 specializovanými lasery, 13 hi-tech stomatologickými ordinacemi, vlastní zubní laboratoří, 60 specializovanými lékaři a více než 150 členy dalšího zdravotnického personálu.

  Informace

  Místa

  • Londýnská 39, Praha 2, 120 00
 • Asklepion Karlovy Vary

  Pobočka pražského Asklepionu – Kliniky a institutu estetické medicíny vznikla v Karlových Varech v roce 1997 a od té doby se mnohonásobně zvětšila a rozšířila své služby. Z centra původně zaměřeného úzce na laserovou medicínu, se stalo centrum dermatologie, stomatologie, gastroenterologie a dalších oborů, které je rozmístěno po celém areálu hotelu Bristol. A přibyly i další pobočky – v hotelu Savoy Westend, v roce 2007 v hotelu Dvořák a dále v hotelu Thermal. Díky spojení s pražským centrem vzniká všem klientům Asklepionu unikátní možnost kombinace mnoha terapií při péči o své zdraví a krásu. Díky zázemí karlovarského lázeňského centra mohou klienti v Asklepionu absolvovat i dlouhodobé léčebné a rehabilitační programy, které svou kvalitou stojí na špičkové světové úrovni.
 • Asklepion Mariánské Lázně

  První pobočka Asklepionu v Mariánských Lázních vznikla v roce 2001 a sídlí v přízemí lázeňského domu Pacifik. Původní Lasercentrum v průběhu let značně rozšířilo své pole působnosti a v současnosti nabízí klientům také služby laserové medicíny, korektivní dermatologie a plastické chirurgie (plastické operace očních víček aj.), masáže, ad. V roce 2008 otevřel Asklepion svou třetí pobočku v jedné z nejstarších budov v Mariánských Lázních, v hotelu Centrální Lázně, kde mohou klienti využít široké nabídky služeb na odděleních cévní chirurgie, dermatologie, laserové medicíny a kosmetiky. Klientům zde nabízíme kromě korektivních dermatologických zákroků také desítky speciálních obličejových i tělových kosmetických programů a ošetření nejmodernějšími kosmetickými tělovými i obličejovými přístroji. V Mariánských Lázních pravidelně konzultují naši specialisté ze všech center sítě Asklepion.

  Informace

  Místa

  • Lázeňský dům Pacifik, Mírové náměstí 104, Mariánské Lázně
 • Medicom Clinic, Praha

  Kliniku plastické chirurgie a estetické dermatologie vede zkušený plastický chirurg MUDr. Michal Puls, CSc., který zároveň zastává funkci primáře na všech našich pobočkách. Kromě něj však na pražském pracovišti působí i řada dalších špičkových operatérů a dermatologů. Uvnitř jedné z historických budov ve Spálené ulici poblíž Národní třídy na vás čeká v nedávné době zrekonstruovaný interiér, ve kterém se budete jednoduše cítit dobře. Kromě recepce, prostorné čekárny, několika ambulancí i konzultačních místností máme v Praze také 3 špičkově vybavené operační sály, lůžkovou část disponující 7 pěkně zařízenými pokoji i potřebné administrativní zázemí.
 • Medicom Clinic, Brno

  Klinika je součástí polikliniky Viniční v Brně-Židenicích. Zdejší pracoviště disponuje 2 operačními sály – jedním velkým, chirurgickým, a druhým menším, určeným pro ambulantní zákroky. Plastickou chirurgii a dermatologii vede zkušený plastický chirurg MUDr. Petr Pachman. Brněnská pobočka má také vlastní lůžkovou část s dostačující kapacitou. Čekají tu na vás 4 komfortně zařízené pooperační pokoje vybavené špičkovými technologiemi, které zajišťují permanentní monitoring základních životních funkcí na úrovni jednotky intenzivní péče.
 • Medicom Clinic, Jihlava

  Klinika plastické chirurgie a estetické dermatologie je moderní pracoviště, které najdete v nedávno zrekonstruovaném jihlavském Lékařském domě. Pobočka disponuje prostornou recepcí, čekárnou, několika konzultačními místnostmi, ordinací a zákrokovým sálem. Kliniku vede zkušený operatér MUDr. Petr Pachman. Stejně jako naše ostatní pracoviště je i jihlavská klinika vybavená nejmodernějšími technologiemi. Klientům nabízí širokou škálu plastickochirurgických zákroků i dermatologických a laserových typů ošetření. Provádíme zde ambulantní ošetření a operační výkony v lokální anestezii, po kterých vás můžeme ihned propustit domů.
 • Medicom Clinic, Ústí n.L.

  V prostorách pobočky najdete recepci, čekárnu, konzultační místnost, ordinaci a jeden zákrokový sál. Klinika funguje pod vedením zkušeného operatéra MUDr. Pavla Horyny. Kromě plastickochirurgických zákroků v lokální anestezii si můžete na zdejším pracovišti dopřát i řadu dermatologických a laserových typů ošetření. Na pobočce nabízíme i kompletní konzultační služby, přičemž nezávazná konzultace liposukce je u nás zcela zdarma – stejně jako na všech ostatních pobočkách MEDICOM Clinic. Ústecká pobočka nemá vlastní lůžkovou část, doporučujeme vám podstoupit zákroky v celkové anestezii na nejbližší pobočce v Praze. Pokud to z domova máte blíže do Ústí nad Labem, můžete sem po zákroku docházet na všechny kontroly.

  Informace

  Místa

  • Poliklinika Stříbrníky, Stříbrnická 3034/10, Ústí n.Labem
 • Petra Clinic, Praha

  Petra Clinic je přední klinika estetické medicíny v Praze a Karlových Varech. Nabízíme široké spektrum služeb pro zeštíhlení problémových partií neinvazivními metodami, jako je bezbolestná liposukce nebo mírně invazivní injekční lipolýza, tvarování těla, omlazení pleti, redukci celulitidy a strií, léčbu neduhů pleti a zákroků z oblasti korektivní dermatologie. Protože v našem týmu je přední plastický chirurg MUDr. David Tomášek, můžeme nabízet také některé invazivní typy invazivních zákorků.

  Informace

  Místa

  • Pasáž Světozor (Palác Ligna), Vodičkova 791/39, Praha 1, 110 00
 • Petra Clinic, Karlovy Vary

  Petra Clinic je přední klinika estetické medicíny v Praze a Karlových Varech. Nabízíme široké spektrum služeb pro zeštíhlení problémových partií neinvazivními metodami, jako je bezbolestná liposukce nebo mírně invazivní injekční lipolýza, tvarování těla, omlazení pleti, redukci celulitidy a strií, léčbu neduhů pleti a zákroků z oblasti korektivní dermatologie. Protože v našem týmu je přední plastický chirurg MUDr. David Tomášek, můžeme nabízet také některé invazivní typy invazivních zákorků.

  Informace

  Místa

  • SPA Resort Sanssouci, Jarní 1, Karlovy Vary, 360 01
 • Esthé - klinika estetické medicíny

  Jsme jedni ze zakladatelů laserové estetické dermatologie v České republice. Téměř 20 let se specializujeme na zákroky v oblasti laserové a estetické medicíny, korektivní dermatologie, dermatologie, ORL a cévní chirurgie. Soustředíme se především na neinvazivní řešení dermatologických a estetických problémů. Naši lékaři jsou zkušení profesionálové a klinika je vybavena špičkovou technologií. Pomůžeme vám s omlazením a regenerací pleti, vyhlazením vrásek, odstraněním rozšířených žilek, s diagnostikou a odstraněním znamének nebo s léčbo dermatóz.
 • MUDr. Eva Harapátová - Trojanová

  Pro naše klienty a pacienty máme maximálně osobní přístup v prostředí menší soukromé ordinace. Naší snahou je precizně odvedená práce k plné spokojenosti klienta, která je pak dobrou vizitkou a referencí. Zkušenosti z oboru estetiky máme za dobu 20ti leté praxe, a i ze zahraničních stáží např. USA, Kanada, Fracie, Švýcarsko.
 • Program H +

  Soukromá poliklinika Program Health Plus je moderním zdravotnickým zařízením, které poskytuje komplexní lékařskou péči na špičkové úrovni. V rámci ambulantních služeb klientům nabízíme maximální komfort, soukromí a osobní přístup, zajištěný vynikajícím lékařským týmem a dalším odborným personálem. Pro lůžkovou péči máme zázemí v podobě předních českých i zahraničních nemocnic.
 • Laser Med

  Preventivní a estetické dermatologické centrum LaserMed je nestátní zdravotnické zařízení, nacházející se v Praze 4 Podolí. Pracoviště je vybaveno nejmodernějšími lasery a špičkovým digitálním dermatoskopem. K dispozici je Vám tým zkušených odborníků s mnohaletou praxí v oboru.

  Informace

  Místa

  • Nedvědovo nám. 3, Praha 4, 147 00
 • MUDr. Milana Junášek

 • Inštitút estetickej medicíny

  Špecializuje sa na poskytovanie účinných zákrokov v oblasti korektívnej dermatológie, laserovej dermatológie, redukcie hmotnosti a plastickej chirurgie, ktoré vykonáva profesionálny tím špičkových lekárov. Ponuku dopĺňa medical spa a beauty salón s kaderníctvom, kozmetikou a nechtovým dizajnom. Majiteľkou a zároveň uznávanou dermatologičkou je MUDr. Alena Pallová, ktorá kliniku krásy úspešne vedie už od roku 2009.

  Informace

  Místa

  • Hollého 4, 90201 Pezinok
 • Avelane Clinic

  Myšlienka založenia kliniky vznikla už v roku 2005 a bola inšpirovaná podobnými projektmi v zahraničí. Chceli sme vytvoriť kliniku, ktorá bude spĺňať naše predstavy o vysokej kvalite služieb a starostlivosti o našich klientov, čomu nevyhovoval žiadny existujúci priestor v okolí. A preto sme sa rozhodli postaviť kliniku ako sa hovorí na zelenej lúke. Kým sme koncom roku 2011 začali so skúšobnou prevádzkou predchádzalo tomu takmer 5 rokov plánovania, projektovania, výstavby, zariaďovania a úprav priestorov. Chceli sme aby bolo splnené základné kritérium, pre ktoré sme sa do projektu pustili a tým je pohodlie, spokojnosť a bezpečnosť našich klientov. Len za prvý rok existencie kliniky sme zrealizovali vyše 500 plastických a estetických operácií a 1500 drobných zákrokov a laserových ošetrení. Neustále sa snažíme rozširovať a zlepšovať služby našej kliniky a sledujeme trendy v modernej plastickej chirurgii.
 • Esthetic

  Vysoká odbornosť lekárov, špičkové technické vybavenie, najmodernejšie lasery a snaha o záruku kvality viedli k tomu, že Esthetic v roku 2007 ako jediná spoločnosť v odbore poskytovania služieb esteticko-plastickej chirurgie a korektívnej dermatológie získala okrem certfikátu kvality ISO aj prestížny Certifikát kvality Slovak Gold za najlepšiu službu.

  Informace

  Místa

  • Partizánska 2, 81101 Bratislava
 • Ústav lekárskej kozmetiky

  Už 45 rokov sa venujeme zlepšovaniu vzhľadu našich klientov. Priestory Ústavu lekárskej kozmetiky disponujú najmodernejšími prístrojmi a novovybudovanou časťou esteticko-plastickej chirurgie. Špecializujeme sa na omladzovacie procedúry. Laserovými zákrokmi zlepšujeme kondíciu a vzhľad pokožky. Venujeme sa starostlivosti o postavu neinvazívnymi i chirurgickými metódami. Špičkový tím dermatológov, plastických chirurgov, stredného zdravotníckeho personálu a prístroje svetových značiek sú zárukou, že klientom pomôžeme dosiahnuť dokonale prirodzený vzhľad, zdravé sebavedomie a poskytneme tú najlepšiu starostlivosť. To všetko kombináciou moderných techník a štandardných operačných postupov.

  Informace

  Místa

  • Tematínska 3, 85105 Bratislava - Petržalka
 • Interklinik

  Naši pacienti rýchlo zabudnú na zlú povesť slovenských zdravotníckych zariadení. Na každom oddelení Interklinik pracujú odborníci, ktorí majú roky praxe, medzinárodné skúsenosti, profesionálny a zároveň ľudský prístup. Starostlivo vyberáme každého člena nášho tímu. Aby sme sa o vás aj doma mohli postarať tak, akoby ste boli v zahraničí.

  Informace

  Místa

  • Einsteinova 3734/7, 85101 Bratislava - Petržalka
 • AHS Dermatology

  Sme päťčlenný tím skúsených lekárov a pomocného personálu, ktorý sa viac než 12 rokov stará o váš vzhľad a zdravie. Pri liečbe pacientov dosahujeme skvelé výsledky, ktorých úspech je podmienený kontinuálnym vzdelávaním a neustálim prehlbovaním našich odborných vedomostí. Našim cieľom je pomáhať klientom v boji s nepríjemnými ochoreniami, ktoré svojimi vlastnosťami spôsobujú nielen fyzické, ale aj psychické nepríjemnosti.

  Informace

  Místa

  • Hviezdoslavova 1, 94901 Nitra
 • CHIRONAX Medicentrum s.r.o.

  Zdravotnícke služby v oblasti korektívnej dermatológie, chirurgie a plastickej chirurgie.
 • Dermapoint s.r.o.

  Milé dámy, pracovný stres, starostlivosť o rodinu, napätie a únava si často vyžiadajú svoju daň. A ja sa pýtam prečo by sme sa mali bezbranne pozerať na to, že máme unavený, poklesnutý výraz tváre aj napriek tomu, že sa cítime plné energie a elánu? A ak nám v kúpeľni čoraz častejšie vyhovuje tlmené svetlo, je najvyšší čas aby sme už konečne začali robiť niečo pre seba. Veď každá z nás si zaslúži byť krásna.

  Informace

  Místa

  • Za plavárňou 3937/1 010 08 Žilina, Slovensko
 • Estéea

  Estéea je privátní zdravotnické zařízení provádějící ambulantní zákroky estetické chirurgie a další služby v oboru lékařské kosmetiky a péče o tělo. Odbornou péči Vám zde nabídne pracovní tým pod vedením MUDr. Jaroslavy Maláčové. Najdete nás v nově zrekonstruovaných prostorách bývalých kasáren v Uherském Hradišti.

  Informace

  Místa

  • Zelené náměstí 1291, 68601 Uherské Hradiště
 • Kožní klinika VZHLED

  Kožní klinika VZHLED již 13 let patří ke špičce moravské kožní a estetické medicíny, poskytuje profesionální služby v oblasti korektivní dermatologie, dermatovenerologie, lymfologie, podiatrie a laserterapie. Nabízíme vyšetření a následně odstranění mateřských znamínek a výrustků laserem či chirurgicky, trvalou depilace laserem, odstraníme cévky a zarudnutí laserem se skenerem a chlazením, vyhlazení vrásek aplikací botulotoxinu či výplní. Provádíme zvětšení rtů, různé metody omlazení - mesoterapie, frakční laser, peeling. Léčíme jizvy, odstraňujeme chrápání, léčíme otoky a celulitidu (lymfodrenáž), specializujeme se na léčbu akné a nově také o prevenci zhoubného melanomu systémem total body mapping. Kožní ambulance je hrazená ze zdravotního pojištění.

  Informace

  Místa

  • Polní 600, 73514 Orlová - Lutyně
 • Effect Clinic

  Základ tohoto pracoviště byl položen již v roce 2009 Evou Burianovou. Nabízelo veškeré spektrum laserových zákroků od trvalé epilace, korekce červených žilek, omlazení pleti IPL technologií až po odstranění pigmentací a aplikace laserových gelových masek. Také nadstandartní kosmetická ošetření produkty firmy Institut Esthederm a mnoho dalších. Velkou poptávkou po výkonech z oboru plastické a estetické chirurgie byla v roce 2011 rozšířena nabídka centra o všechny zákroky tohoto dnes tak velmi oblíbeného oboru. Z mnoha zákroků jmenujme např. korekce víček, modelace ušních boltců, augmentace, modelace prsů, odstranění znamínek chirurgicky i laserem, aplikace výplňových materiálů a mnoho další viz služby. To vše pod odborným vedením MUDr. Ivana Justana, PhD.
 • BODY klinika plastické chirurgie s.r.o.

  BODY klinika se již řadu let řadí mezi špičky v oboru plastické chirurgie, a to především díky vysoce kvalitnímu personálnímu obsazení. Zákroky na klinice realizují pouze zkušení certifikovaní plastičtí chirurgové, kteří si svou odbornost neustále rozšiřují o nejnovější poznatky z mezinárodních kongresů a sympozií. Silnou stránkou našich lékařů je vysoce profesionální a zároveň lidský přístup ke klientům. Na Body klinice působí plastičtí lékaři, kteří se specializují na operace prsou, liposukce a úpravy očních víček. Výbavou i zavedenými standardy klinika splňuje nejpřísnější světové normy, které jsou platné pro klasické nemocnice. To je velice důležité pro zdárný průběh operce a bezpečnost Vás, klientek. V případě nečekaných komplikací můžete využít nonstop telefonickou linku, prostřednictvím které Vám pomůžeme Vaši situaci řešit.
 • ARTMED spol. s r.o.

  Společnost ARTMED spol. s.r.o. byla založena v roce 1997 jako dovozce přístrojové techniky. Postupem času rozšiřovala portfolio svých produktů tak, že nyní má komplexní nabídku produktů pro estetickou dermatologii (přístrojová technika, výplňové materiály, lékařská kosmetika).

  Informace

  Místa

  • Údolní 388/8, 60200 Brno - Veveří
 • KR institut s.r.o.

 • Privatklinik LLC s.r.o.

  KLINIKA LLC je první nestátní zdravotnické zařízení na severní Moravě, zabývající se léčbou spojenou s využíváním laserové technologie. V Ostravě působí od roku 1995, od roku 2000 má pobočku také v Olomouci, od února roku 2005 v Opavě a v roce 2006 vznikla první zahraniční pobočka v Polsku - Cieszyn. Mezi ostatními obdobnými centry má KLINIKA LLC naprostou prioritu jednak ve vybavení laserovými přístroji a také komplexností služeb, které napomáhají klientům udržet si jejich zdraví a krásu. Celý tým lékařů KLINIKY LLC je na vysoké odborné úrovni. Lékaři se účastní mnoha vědeckých konferencí v ČR i v zahraničí. Jako první na severní Moravě obdržela právě KLINIKA LLC akreditaci ČLS pro laserovou chirurgii a zároveň je držitelem označení "Centre of excelence" od americké organizace pro využívání laserů v medicíně.

  Informace

  Místa

  • Velká 3051/17, 70200 Ostrava - Moravská Ostrava
 • CHIRCENTRUM

  V příjemném prostředí provádíme široké spektrum lékařských zákroků v oblasti chirurgie a estetiky. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti proktologie. Poskytujeme sportovní vyšetření a poradenskou činnost.
 • Arte Clinic s.r.o.

  Specializujeme se na estetiku obličeje, tvarování postavy, korekci nesprávných proporcí těla a odstranění projevů stárnutí. Omlazení tváře provádíme vždy tak, abyste vypadali mladě, svěže a šťastně. Naše unikátní metody liftingů vrátí Vaši tváři přirozeně mladý vzhled. Vrátíme pokožku a objem tam, kde byli v mládí. Stále to budete Vy, jen mladší a krásnější. K tvarování postavy používáme osvědčenou metodu liposukce SlimLipo americkým laserem Palomar s certifikací FDA. Každý zákrok je pro nás začátkem vztahu. A budete-li chtít, nenecháme Vás už nikdy zestárnout.
 • ASKLEPION - Lasercentrum Praha, s.r.o.

  Původní pražské Asklepion Lasercentrum, známé od roku 1996 jako leader laserové medicíny v ČR, v září 2005 expandovalo, přestěhovalo se, rozšířilo se o další obory a otevřelo Kliniku a institut estetické medicíny v Londýnské ulici v Praze 2. V kompletně zrekonstruované kdysi slavné gyneko- logicko-porodnické klinice, na 3500 m2, se Asklepion stal jedním z největších soukromých zařízení pro estetickou medicínu a dlouhověkost ve střední Evropě. Unikátní pozice Asklepionu je dána nejen jeho rozsahem, srovnatelným snad jen s velkými státními klinikami, ale především unikátním komplexním pohledem na krásu, zdraví a dlouhý věk člověka.

  Informace

  Místa

  • Londýnská 39 120 00, Praha 2
 • AURUM AESTHETIC CLINIC, s.r.o.

  Aurum Clinic je klinika plastické a estetické medicíny, která je zároveň PRVNÍM EVROPSKÝM ŠKOLÍCÍM A APLIKAČNÍM CENTREM META<>CRILLU®. Aurum Clinic je klinika nabízející služby v oblastech plastické a estetické medicíny, doplněné o dietologickou poradnu, kosmetiku, pedikúru a masáže včetně ruční lymfodrenáže. Služby a ošetření poskytuje zkušený a profesionální tým, který nabízí svým klienům maximální diskrétnost a soukromí. Aurum Clinic nabízí komplexní estetickou a antiagingovou péči včetně bezplatného poradenství. Aurum Clinic nabízí komplexní služby v oblasti výživové terapie, úpravy metabolismu, dietologie a formování postavy.
 • Avelane, s.r.o.

  Sme moderná klinika plastickej chirurgie a laserovej medicíny v Nitre, ktorá sa svojim technickým, personálnym vybavením a službami radí medzi špičkové pracoviská v Európe. Pomôžeme vám vyriešiť zdravotné a estetické problémy z oblasti plastickej chirurgie, korektívnej a laserovej medicíny, dermatológie, ortopédie, všeobecnej chirurgie, neurochirurgie a cievnej chirurgie. U nás nájdete odpovede na Vaše otázky a riešenia Vašich problémov. To všetko v príjemnom prostredí a pod dohľadom skúseného a starostlivého personálu.

  Informace

  Místa

  • Krčméryho 837/2, 949 01 Nitra, Slovensko
 • MUDr. Jan Bartsch

  Jsem lékař - ortoped působící v okrese Teplice, který spadá pod Ústecký kraj. Vystudoval jsem na 1. LF Univerzity Karlovy v Praze obor ortopedie a studium jsem završil promocí v roce 1986. Jsem držitelem diplomu celoživotního vzdělávání. Provozuji vlastní lékařskou praxi v oboru ortopedie pod hlavičkou společnosti Centrum-Ortopedie s.r.o.

  Informace

  • Obory Ortopedie
  • Značky RegenLab
  • Web

  Místa

  • Masarykova tř. 124/124 Trnovany 415 01 Teplice
 • Canadian Medical Care, Česká republika spol. s r.o.

  Canadian Medical Care je soukromé zdravotnické zařízení, které poskytuje vysoce nadstandardní lékařskou péči. Kořeny dnešního CMC sahají do roku 1995, kdy bylo v kanadském Ontariu konglomerátem soukromých kanadských zdravotních zařízení (MED-EMERG Inc.) založeno Canadian Medical Centre. Canadian Medical Centre byla první soukromá klinika v Praze, která nabízela služby českých a kanadských specialistů. Dnes je CMC v českém vlastnictví a v letech 2004, 2006, 2007, 2008, 2009 a 2010 získala klinika ocenění společnosti Comenius v soutěži „Českých 100 nejlepších“ jako nejlepší zdravotnické zařízení roku.

  Informace

  Místa

  • Veleslavínská 1/30 162 00 Praha 6
 • Centrum pohybové medicíny Pavla Koláře, a.s.

  Centrum pohybové medicíny tvoří nový koncept zdravotnického zařízení v České republice pro dospělé i děti. K našim klientům přistupujeme individuálně a z pohledu propojení jednotlivých medicínských odborností. Díky tomu poskytujeme specializovanou a především komplexně zaměřenou péči. Neřešíme jen následky, ale hledáme i příčinu problému. To vše v přátelském prostředí moderního centra pohybové medicíny Centra pohybové medicíny Pavla Koláře a jeho pečlivě vybraných kolegů.
 • CLEOPATRA CLINIC - Klinika plastické chirurgie s.r.o.

  Naše soukromá klinika se specializuje na kosmetické, plastické zákroky a operace již 17 let. Najdete u nás vysoce kvalifikované a zkušené plastické chirurgy s atestací v oboru a mnohaletými dobrými zkušenostmi v oboru estetické medicíny. Využití nejnovějších léčebných metod v naší každodenní práci je založena na příslušné vysoké úrovni odborných znalostí a zkušeností.
 • CLPA

  Centrum léčby pohybového aparátu (CLPA) je předním zdravotnickým zařízením specializovaným na obory ortopedie, rehabilitace a fyzioterapie. Profesionální tým pod vedením primáře MUDr. Jiřího Váchala poskytuje kvalitní, profesionální a moderní léčebnou péči v oboru ortopedie dospělých, sportovní traumatologie a ortopedické operativy a fyzioterapie.
 • DERMAESTET, s.r.o.

  Naše privátní klinika korektivní dermatologie a estetiky se zaměřuje především na zlepšení a korekci Vašich menších či větších vnějších nedostatků

  Informace

  Místa

  • Křižíkova 68a, 612 00 Brno
 • Esthé-Klinika estetické medicíny, a.s.

  Klinika Esthé vznikla jako součást komplexu Kolowratových domů na základě dlouholetého přátelství hraběte Tomáše Kolowrata-Krakovského s vedoucím lékařem kliniky doc. MUDr. Janem Měšťákem, CSc. Je umístěna v jedinečné lokalitě v centru Prahy, v ulici Na Příkopě, proto je dobře dostupná pro všechny klienty z Prahy a dalekého okolí. Díky investičním prostředkům hraběte Kolowrata byla klinika po jednoleté výstavbě slavnostně otevřena v prosinci roku 1997.
 • Esthetic, s.r.o.

  Napriek vynikajúcemu technickému zázemiu je našou najväčšou výhodou personálne obsadenie. Náš tím pravidelne navštevuje svetové kongresy, prednáša, publikuje a zavádza najnovšie metódy. Sme certifikovaným školiacim pracoviskom na aplikáciu botulotoxínu a dermálnych implantátov, v spolupráci so Slovenskou lekárskou spoločnosťou školíme lekárov z celého Slovenska. Na vašu návštevu sa teší MUDr. Alexandra Novotná, PhD. a kolektív lekárov a sestier kliniky Esthetic.

  Informace

  Místa

  • Partizánska 2 811 01 Bratislava, Slovensko
 • Institut krásy

  Institut Krásy je největší profesionální komplexní estetické centrum v Plzeňském kraji nabízející zkrášlovací, omlazovací a zeštíhlovací procedury estetické medicíny, kosmetiky a vlasového designu. Naše komplexní péče, nadstandardní služby a profesionální přístup uspokojí i nejnáročnějšího zákazníka. Nabízíme omlazení pleti (přístrojové, injekční a laserové). Specializujeme se na léčbu celulitidy, hubnutí, používáme ověřené přístrojové metody, nabízíme kosmetickou péči, tělové zábaly, provozujeme kadeřnictví a v naší nabídce služeb je také manikúra, modeláž nehtů či wellness pedikúra.

  Informace

  Místa

  • Bezručova 16, 30100 Plzeň
 • INŠTITÚT ESTETICKEJ MEDICÍNY, s. r. o.

  nštitút estetickej medicíny v Pezinku je jednou z najmodernejších a najlepších estetických kliník svojho druhu na Slovensku. V exkluzívnych priestoroch ponúka svojim klientom komplexný servis a dokonalú starostlivosť v oblasti krásy a zdravia. Špecializuje sa na poskytovanie účinných zákrokov v oblasti korektívnej dermatológie, laserovej dermatológie, redukcie hmotnosti a plastickej chirurgie, ktoré vykonáva profesionálny tím špičkových lekárov. Ponuku dopĺňa medical spa a beauty salón s kaderníctvom, kozmetikou a nechtovým dizajnom. Majiteľkou a zároveň uznávanou dermatologičkou je MUDr. Alena Pallová, ktorá kliniku krásy úspešne vedie už od roku 2009.

  Informace

  • Obory Dermatologie
  • Značky Manificare, RegenLab
  • Web http://iem.sk

  Místa

  • Hollého 4, 902 01 Pezinok, Slovensko
 • INTERKLINIK DERMA, s. r. o.

  Klinika zdravia a krásy, má za sebou mimoriadne úspešnú, viac ako 22-ročnú tradíciu v poskytovaní nadštandardných služieb v oblasti plastickej chirurgie, estetickej dermatológie, stomatológie, gynekológie, urológie, ale aj cievnej chirurgie či ORL. Súčasťou nášho portfólia služieb je aj medicínske spa - SPAKLINIK, ktorého odborní terapeuti pomáhajú našim klientom pri regenerácii z každodenného stresu, alebo aj po predošlom zákroku v našej klinike. Našim pacientom tak ponúkame profesionálne služby a zdravotnú starostlivosť na najvyššej možnej úrovni.

  Informace

  Místa

  • Einsteinova 7, 851 01 Bratislava-Petržalka, Slovensko
 • MUDr. Monika Kavková

  Kvalifikovaná lékařka specializujicí se na mini-invazivní a injekční zákroky v estetické medicíně. Certifikovaný odborník na výkony v estetické medicíně a držitel certifikátů pro aplikaci injekčních implantátů a botulotoxinu, certifikátů pro výkon chemického peelingu a pro práci s lasery. Specializuje se na aplikaci produktů, které se využívají při práci v estetické medicíně.
 • LaserPlastic

  Početná laserová technika od předních světových výrobců, moderní operační přístroje a instrumentária umožňují provádění kompletního spektra estetických výkonů. O klienty pečuje tým špičkových lékařských odborníků, jejich asistentů a zdravotních sester. Cílem všech je nejen dokonalé odvedení odborné práce, ale i duševní pohoda klientů během výkonu a individuální přístup ke každému pacientovi.
 • Lékařské centrum Lázně

  Lékařské centrum zdraví a estetické péče se profiluje jako špičkové pracoviště poskytující svým pacientům nadstandardní služby v širokém spektru specializací. Najdete u nás ordinaci všeobecného praktického lékaře, urologie, dermatovenerologie, korektivní dermatologie, lymfologie s ambulancí komplexní léčby otoků. Služby rozšiřujeme o lékařskou kosmetiku (medicínská péče o obličej) a lékařskou podologii (medicínská péče o nohy).

  Informace

  Místa

  • Nádražní 203/16 Brno, 60200
 • Medifin a.s.

  Medifin a.s. se zabývá provozováním zdravotnických zařízení, a to prostřednictvím sítě menších a středně velkých zdravotnických zařízení, v rámci kterých poskytuje standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům. Systém poskytování zdravotní péče je zajišťován duálně, tj. vlastními zaměstnanci i formou pronájmu ordinací soukromým lékařům. Naším cílem je komplexní zajištění vysoké úrovně péče a maximálního komfortu pro naše pacienty i zdravotnický personál.

  Informace

  Místa

  • Plaňanská 573/1, 108 00 Praha 10 – Malešice
 • MEDISKIN, s.r.o.

  Za tie roky, čo vediem Mediskin, som vás ošetrila na tisíce. Stala som sa istejšou vo svojich zákrokoch, ale najmä vnímavejšou pri sledovaní vašich potrieb. Prichádzate za mnou z rôznych dôvodov-niektorí s túžbou uchovať si krásu v každom veku, iní v snahe vylepšiť to, čo vám uprela matka príroda, a azda i s myšlienkou získať obdiv svojho partnera. Teší ma vaša dôvera, ktorá je základným predpokladom úspešného zákroku. Okrem profesionálnej zručnosti vkladám do svojej práce dlhoročné skúsenosti, ktoré usmernia vaše očakávania. Vždy sa usilujem o najlepší možný výsledok.

  Informace

  Místa

  • Poliklinika Mýtna 5 811 07 Bratislava, Slovensko
 • Mělník-Dermal Centre, s.r.o.

  Nestátní zdravotnické zařízení specializované na estetickou dermatologii, plastickou a cévní chirurgii.

  Informace

  Místa

  • Pražská 103, 276 01 Mělník
 • MUDr. Yvonne Bergerová

  Vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci a dnes působí jako estetická dermatoložka v pražské klinice BcD Clinic. S úsměvem říká, že její obor jí byl nejspíš souzený. Už v patnácti letech si kupovala za pár korun tehdejší neumělé krémy proti vráskám. Zajímal ji jejich účinek. Lidská kůže pro ni byl a stále je zajímavý fenomén. Proměny kůže v čase ji fascinují. Oblast svého působení proto rozšířila i o anti-aging medicínu.
 • ORTOKLINIK-STAŠA, s.r.o.

  MUDr. Marcel Staša - Ortoped
 • MUDr. Drahomíra Kotlářová

  Naše laserové centrum poskytuje již 13 let služby dospělým i dětem. K dispozici máme již 14 moderních přístrojů a jsem schopni vyřešit a poradit s většinou estetických problémů. L Centrum Pardubice je výsledkem naší dlouhodobé snahy Vám přinést nejen očekávané výsledky v oblasti estetiky, ale také spojení léčby s příjemným a moderním prostředím. Vše je uzpůsobeno tak, aby jste u nás našli kompletní služby a každá Vaše návštěva byla radostnou a příjemnou chvilkou v každodenním shonu.
 • Perfect Clinic Dermatology a.s.

  Klinika byla otevřena v Praze 5 v lednu roku 2010. Pečlivě sestavený tým plastických chirurgů pod vedením Romana Kufy a Zdeňka Prose zde provádí kompletní škálu estetických plastických operací a druhý, čistě ženský tým pod vedením MUDr. Věry Terzijské se specializuje na miniinvazivní zákroky estetické dermatologie. Architektonicky propracovaná klinika Perfect Clinic se rozkládá ve třech patrech, kdy přízemí je vstupní branou kliniky s recepcí a třemi plně vybavenými ambulancemi sloužícími konzultacím s plastickými chirurgy, druhé patro patří estetické dermatologii a je koncipováno pro provádění ambulantních zákroků, třetí pak disponuje ordinacemi, dvěma operačními sály a lůžkovou designovou částí. S ohledem na maximální bezpečnost je lůžková část vybavena pokoji s monitorovací technikou pro nepřetržitý dohled zdravotního personálu a pohotovostního lékaře, což nebývá v soukromém sektoru plastické chirurgie běžné.
 • Petra Clinic health, s.r.o.

  Petra Clinic je přední klinika estetické medicíny v Praze a Karlových Varech. Nabízíme široké spektrum služeb pro zeštíhlení problémových partií neinvazivními metodami, jako je bezbolestná liposukce nebo mírně invazivní injekční lipolýza, tvarování těla, omlazení pleti, redukci celulitidy a strií, léčbu neduhů pleti a zákroků z oblasti korektivní dermatologie. Protože v našem týmu je přední plastický chirurg MUDr. David Tomášek, můžeme nabízet také některé invazivní typy invazivních zákorků.

  Informace

  Místa

  • Vodičkova 791/39, 110 00 Praha 1
 • SPORTCLINIC, s.r.o.

  Špecializujeme sa na diagnostiku a liečbu poranení a ochorení kĺbov. Ide najmä o úrazy vznikajúce pri pohybových aktivitách nielen u vrcholových športovcov, ale aj u ľudí pri rekreačnom športovaní, či po bežnom páde. Hlavnou operačnou metódou je artroskopia.Táto metóda je vhodná v určitých štádiách aj na liečbu degeneratívneho ochorenia kĺbov "artrózy". Sme zmluvným partnerom všetkých zdravotných poisťovní. Pacient hradí len oblasť nadštandarných privátnych služieb.
 • MUDr. Eduard Šťastný

  Ortoped, chirurg
 • Teplice-Klinika CLT, spol. s r.o.

  Klinika CLT působí jako soukromé a odborné zdravotnické zařízení již od roku 1999. Cílem kliniky je v první řadě špičková a kvalitní péče v různých oborech medicíny. Naše pracoviště poskytuje komplexní medicínský přístup, který je osobní, citlivý a individuální ke každému klientovi. Příjemné prostředí je protipólem ohromných zdravotnických zařízení a nabízí okamžitou péči pro vás i vaše rodinné příslušníky, kolegy i celé pracovní kolektivy.

  Informace

  Místa

  • Laubeho nám. 2, 415 01 Teplice
 • TOMAR, spol. s r.o.

  Dermatologicko-laserovú kliniku TOMAR nájdete v pokojnom prostredí bratislavského Ružinova. V našich moderných priestoroch sa o Vás postará kvalifikovaný tím dvojatestovaných lekárov, zdravotných sestier a kozmetičiek. Špičkový komfort a kvalitu dopĺňa svetovo uznávaná laserová technika americkej estetickej firmy LUMENIS spolu s ďalšími najmodernejšími lekárskymi prístrojmi.

  Informace

  Místa

  • Komárnická 11, 821 03 Bratislava, Slovensko
 • ESTETICUSTI, s.r.o.

  Klinika plastické chirurgie v Ústí nad Labem byla založena v roce 1993 původně v jiném objektu, nyní od roku 2001 sídlí v nové budově v centru města, kde bylo celé podlaží komponováno a vybudováno jako originální zdravotnické pracoviště dle nejmodernějších světových trendů.

  Informace

  Místa

  • Velká Hradební 3385/9, 400 01 Ústí nad Labem
 • Yes Visage a. s.

  Největší klinika estetické medicíny a plastické chirurgie v České republice a na Slovensku s pobočkami v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě. Plný rozsah preventivní a estetické medicíny, dermatologie a plasticko-chirurgických zákroků. Vysoká profesionalita s garancí odborné úrovně poskytovaných služeb. Špičkové technologie a plně vybavené zázemí moderních klinik. Diskrétní individuální přístup, nadstandardní péče a komplexní řešení s důrazem na bezpečnost a šetrnost pro klienta. Klidné a komfortní moderní ubytovací zázemí s výjimečnými službami, kvalitní moderní gastronomií a možností relaxace

  Informace

  Místa

  • Mánesova 28, 120 00 Praha 2
 • Klinika ENVY, s.r.o.

  Našou víziou pri zakladaní kliniky v roku 2008 bolo vytvoriť v Košiciach modernú kliniku estetickej medicíny na svetovej úrovni. Dnes sa už môžeme pochváliť centrálou kliniky v Košiciach a jej ambulancie nájdete v mestách Prešov, Poprad, Bratislava a čoskoro už aj v Žiline.

  Informace

  Místa

  • Nerudova 2239/14, 040 01 Košice, Slovensko
 • Aesthevita

  Klinika Aesthevita pod odborným vedením MUDr. Jána Pilky poskytuje služby v oblasti plastické chirurgie a estetické medicíny. Naše pobočky najdete v Praze, Karlových Varech a Mělníku. Pomáháme lidem, aby se cítili lépe, začali milovat své tělo a byli spokojeni sami se sebou. Pomáháme našim klientům najít sebevědomí...

  Informace

  Místa

  • Bolzanova 1679/3, Nové Město, 110 00 Praha 1
 • Institut krásy Charme

  Naším hlavním cílem je dosáhnout plné spokojenosti všech zákazníků a poskytnout širokou nabídku služeb. Proto bychom Vás také rádi pozvali k návštěvě Institutu krásy Charme. S úmyslem věnovat se specifickým službám jsme začali pracovat již v roce 2006, později byla otevřena i první ordinace. S přibývajícím zájmem klientek jsme zřídili Institut krásy Charme. Nabízíme výplně kyselinou hyaluronovou a Botulinum Toxin type A, omlazení pleti krevní plazmou a jako novinku Cellular Matrix – ošetření kombinující plazma terapii s hydratací.

  Informace

  Místa

  • Bezděkovská 123, 386 01 Strakonice
 • Niobé Medicínske centrum

  Krása v dnešnej dobe nie je len výsadou mladých. Primeranou starostlivosťou je možné udržať si ju v každom veku. Každý z nás má právo byť a cítiť sa krásnym, bez ohľadu na to, či to vyžaduje jeho sociálne, spoločenské a profesijné zaradenie. Na dosiahnutie tejto túžby v dnešnom modernom svete nám pomáhajú vymoženosti lekárskej vedy, ktoré nám umožňujú aplikovať rôzne medicínsky spoľahlivé, finančne dostupné a najmä dlhoročne overené metódy. Už pri odchode z našej ambulancie Vás pohľad do zrkadla presvedčí o správnosti Vašich krokov.

  Informace

  Místa

  • Záhorácka 5477/15a, Malacky, Slovensko
 • AHS Dermatology Nitra

  Sme päťčlenný tím skúsených lekárov a pomocného personálu, ktorý sa viac než 12 rokov stará o váš vzhľad a zdravie. Pri liečbe pacientov dosahujeme skvelé výsledky, ktorých úspech je podmienený kontinuálnym vzdelávaním a neustálim prehlbovaním našich odborných vedomostí. Našim cieľom je pomáhať klientom v boji s nepríjemnými ochoreniami, ktoré svojimi vlastnosťami spôsobujú nielen fyzické, ale aj psychické nepríjemnosti.

  Informace

  Místa

  • Hviezdoslavova trieda 1, Nitra, Slovensko
 • Lékařská Estetika

  Zbavte se vrásek! Kyselina hyaluronová, dermální nitě nebo botulotoxin? Svěřte se do rukou těm nejlepším. Poradíme vám s výběrem nejvhodnější metody. Lékařská Estetika je nestátní zdravotnické zařízení, specializující se na plastické operace víček a estetické zákroky v oblasti obličeje, krku a dekoltu. Všechny tyto výkony provádějí plně erudované a zkušené lékařky s licencí České lékařské komory a řadou certifikací v oboru lékařské estetiky pod odborným vedením MUDr. Michaely Husté.
created by dr-abe.cz